Ημερολόγιο Διαγωνισμάτων

Στο δικτυακό τόπο του σχολείου και συγκεκριμένα στη σελίδα Ημερολόγιο Διαγωνισμάτων αναρτώνται πληροφορίες σχετικά με τα προγραμματισμένα διαγωνίσματα για όλες τις τάξεις του σχολείου.

Το ημερολόγιο δεν είναι ακόμη πλήρως ενημερωμένο (για τις λυκειακές τάξεις). Οι άμεσα ενδιαφερόμενοι (μαθητές, γονείς) είναι φρόνιμο να το επισκέπτονται τακτικά ώστε να ενημερώνονται για τις πιο πρόσφατες αλλαγές.

Η δημοσίευση του προγραμματισμού διαγωνισμάτων εντάσσεται στην προσπάθεια που κάνει η διεύθυνση και ο σύλλογος διδασκόντων για καλύτερη συνεργασία και ενημέρωση των γονέων-κηδεμόνων μέσω της αξιοποίησης των νέων τεχνολογιών και του διαδικτύου.

Posted in Μαθητικά Συμβούλια, Σύλλογος Γονέων, Σύλλογος Διδασκόντων and tagged , , , .